Müügitingimused kehtivad www.priibipa.ee veebipoest ostja (edaspidi Ostja) ja ettevõtja Tigrib Estonia OÜ (edaspidi veebipood) vahel kaupade ostmisel. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad veebipoest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad seadused. Veebipood jätab endale õiguse teha müügitingimustes muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel www.priibipa.ee. 

  1. TELLIMINE

Tortide ette tellimine on 4-60 päeva.

Tordi tellimiseks valige meie e-poest sobiv toode. Seejärel saate valida meelepärase suuruse, kaunistuse ja lisada toote ostukorvi.

Soovi korral saate lisada korvi veel tooteid. Tootelehel on kuvatud kõikide tortide kirjeldused, sisaldused ja toitainelised väärtused. Säilitamistingimused on kõikidele toodetele samad – hoida tavapärases külmkapis +2…+6 juures.

Edasi saate sisestada oma andmed (kui te kontot ei oma) või lihtsalt logida sisse ja jätkata transpordi ja makseviisi valimisega.

Tellimus ehk leping osapoolte vahel jõustub, kui tellimuse eest on makse sooritatud läbi Maksekeskuse või ülekandega arve alusel (ettevõtetele).

Teatise tellimuse kinnituse kohta saadab Müüja Ostjale e-posti aadressile. Juhul, kui postkastist kirja ei leidu, palume kontrollida ega kiri ei ole kogemata rämpsposti kausta sattunud.

Tellimust saab tühistada/muuta 48h enne kätte saamise aega.

Kui tellimusele ei ole õigel ajal järgi jõutud, teavitame Teid 12h möödudes järgnevalt: sõnum, e-kiri ning 2 telefonikõne.

Kui antud meetodil ei õnnestu Teid tabada, on meil õigus pärast 24h tellimus kellelegi teisele müüa. Tellimusele mitte järgi tulles loobute tellimusest ning tekib kohustus hüvitada tellimuse summa täies mahus.

Toodete valik, hinnad ning allahindlused võivad erineda jaekaupluste kaubavalikust, hindadest ning allahindlusest.

  1. TRANSPORT

2.1 Tarnime tooteid Tallinnasse ja lähipiirkondadesse, sh Viimsi, Laagri, Saue, Rae vald.  Kulleritasu on 10.-

Tooted transporditakse Teile sobivasse asukohta tellitud päevaks päeva jooksu. Juhul kui on vajalik, et tooted tuuakse kohale konkreetses ajavahemikus siis palume meid sellest eelnevalt teavitada, lisades sellekohase märkuse tellimuse teostamiseks märkuste lahtrisse. 

2.2 Toodetele on võimalik tulla ise järgi meie pagarikotta aadressil Vae 2, Laagri, Harjumaa, kl 8:00-14:00ni.

  1. MAKSMINE

Kodulehel sooritatud ostude eest tasub Ostja 100% ettemaksuna (valuuta on EUR).

Tasuda on võimalik:

  1.  Eesti pangalinkide kaudu ja deebet- või krediitkaardiga (teenusepakkuja Montonio Finance OÜ).

Tasumine toimub väljaspool e-poodi turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs Ostja panga ja krediitkaardi andmetele.

  1.  Arve alusel ettevõttele

Pärast tellimuse sooritamist saadetakse Teie e-posti aadressile arve, mille alusel saate tasuda tellimuse eest

  1. TAGASTAMISE TINGIMUSED

Vastavalt võlaõigusseadusele ei kehti taganemisõigus toodetele, mida oma olemuse tõttu ei saa tagastada, sealhulgas: jahutatud ja külmutatud tooted ning kiiresti riknevad (s.t märgistusega „Kõlblik kuni …“) tooted, muud tooted vastavalt võlaõigusseaduse § 53 lõikele 4.

  1. KINKEKAARDI KASUTAMINE

Kinkekaart kehtib 12 kuud pärast soetamist. Kinkekaarti saate kasutada meie e-poes sisestades tellides kinkekaardi koodi või esitades selle pagarikojas teenindajale.

Kinkekaarte rahaks vahetada ei saa. Kui Teie kinkekaardi väärtus ületab ostu summa siis antud vahet rahaliselt ei hüvitata. Küll aga on võimalik tasuda ostu eest osaliselt kinekaardiga ning ülejäänud osa sularaha/pangakaardiga.

Shopping Cart