Kuidas tellida?

Torte saab tellida 4-60 päeva enne soovitud kättesaamisaega!

Näiteks tellides tordi esmaspäeval saate tordi kätte kõige varem neljapäeval al kl 08:00.              Kulleriga al  kl 11. 

Tordi kättesaamise aja ja viisi valimine toimub “Kassa” lehel!

Tordi tellimiseks valige meie e-poest sobiv toode. Seejärel valige soovitud suurus, koostis ja kaunistus ja lisage toode ostukorvi. Vajadusel täitke lisasoovide ja märkuste lahter.

Tordi tellimust saab tühistada/ muuta 72h enne kättesaamist!

Kui tellimusele ei ole kokkulepitud ajal järgi tuldud ja meil ei õnnestu Teiega 24h jooksul kontakti saada, siis tellimuse eest laekunud makset ei tagastata ja maksmata tellimus kuulub tasumisele täies mahus.

Maksmine

Maksta saab

Montoino turvalisi makselinke kasutades:

  • inernetipangas
  • deebetkaardiga
  • krediitkaardiga
  • pangaülekandega (ettevõtetele –  kirjuta meile SIIT!)

Tordikuller

Tarnime tooteid Tallinnasse ja lähiümbrusesse esmaspäeva hommikust laupäeva õhtuni: Viimsi, Laagri, Saue, Rae vald. Tooted transporditakse Teie poolt valitud asukohta päeva jooksul. Kokkuleppel ka mujale.

Kullertasu: E-L 10€

Tulen ise järgi

Toodetele on võimalik tulla ise järgi 

Korduma kippuvad küsimused

BiPa tortides ei leidu suhkurt vaid need magustatakse steviaga. Kasutame Golden Stevia brändiga steviat mille koostises on steviool glükosiidid ja mahuaineks maltodekstriin. Kasutame just seda steviat seetõttu, et seda kulub 10 korda vähem ja kuna seda kulub vähem, süüakse ka mahuainet sisse 10 korda vähem. Lihtne näide: ostad poest steviaga magusaine. Retsept näeb ette 200g suhkurt, poest ostetavat erütritooliga steviat pead lisama 1:1 ehk samuti 200g. Siit kohe võrdluseks, et Golden Steviat kuluks samasse retsepti aga hoopis 20g seega ca 1-2 supilusikatäit. Seega ka mahuainet sööd 10 korda vähem. Golden Stevial on maitsvalt magus maitse aga tundlik maitsemeel võib siiski ka stevia maitse tortide sees ära tunda. 

 

Priileib toodetes kasutame magustamiseks erütritooli. Šokolaadiks kasutame suhkruvaba ja piimavaba šokolaadi.

Juhul kui tekib ka tarneauk antud šokolaadile siis sel juhul kasutame teist analoogset šokolaadi mis on samuti suhkru-ja piimavaba. Juhul kui see ei ole võimalik, teavitame klienti. Kindlasti tasuks arvestada, et šokolaadikattega tordid tahenevad külmikus ning enne tordi serveerimiseks tasuks seda paar tundi toatemperatuuril hoida ja lõikamiseks nuga kuuma vee sisse kasta, et mitte torti liigselt kokku suruda.Kuna pulmapäev on pruutpaari jaoks üks elus olulisemaid päevi siis soovime sellise tordi tegemiseks lähtuda alati paari eelistustest. Seetõttu palun kirjutage meile kiri e-mailile oma pulmatordi visioonist ning lemmik maitsetest ja kas soovite ainult torti või kogu magusalauda. Saame teile teha pakkumise. Hinna sisse on arvestatud ka proovitordid mini versioonides. 

Lisaks pulmatordile saame valmistada ka minikooke, pulgakooke, pulgakomme, tassikooke jms.

Kõiki mousseetorte saab tellida munavabalt ja kaseiinivabana. Küll aga eelistame kasutada agar-agari asemel zelatiini kuna nii jääb mousseetordi kate õhulisem. Mõistagi kliendi soovil saab kasutada ka agar-agarit, mis teeks tordi sel juhul (kaseiinivaba katte korral) läbinisti vegan tordiks.

Biskviit torte me täna veel vegan versiooni ei ole teinud aga kui annate meile võimaluse proovida ja katsetada, siis on see tulevikus võimalik. Kirjutage meile.

Kõik tooted valmivad Veterinaar- ja Toiduameti litsentsiga pagarikojas Vae 2, Laagri, Harjumaa.

Shopping Cart